Mūsų partneriai

Delfi.lt

DELFI – tai vardas, atstovaujantis didžiausiai interneto portalų kompanijai Baltijos šalyse. Tai – interneto vartai, savo kokybe bei apimtimi pranokstantys daugelį kitų Lietuvoje veikiančių interneto vartų. Svarbiausi DELFI privalumai yra šie: aktualios, išsamios žinios bei įvairūs skaitiniai, daugybė žaidimų, patogus naudoti elektroninis paštas, paieškos sistema, MANO DELFI, leidžiantis vartotojams patiems susikurti savo vartus į internetą.


Diena.lt

„Vilniaus diena“ – tai naujos kartos, solidus ir patikimas dienraštis Vilniaus mieste jame gyvenantiems žmonėms bei miesto svečiams.
Dienraštis „Vilniaus diena“ yra leidžiamas nuo 2007 metų šešis kartus per savaitę.
– Penkias dienas per savaitę dienraštis išeina 16 puslapių su visa profesionaliai, koncentruotai pateikiama informacija.
– Šeštadieninis numeris pasižymi žymiai didesniu puslapių skaičiumi: visos savaitės įvykiai, nuomonės, tyrimai, priede „Šeštadienis“ pikantiškiausios savaitės istorijos, įspūdžiai ir nuotraukos, bei “TV diena” – su televizijos programomis.


Chebra.lt

Ieškote paprasto, linksmo ir nepavojingo būdo susirasti savo svajonės draugų, pasimatymų, meilužių? Jūs patekote į tinkamą vietą! Beje, Jūs galite prisiregistruoti visiškai NEMOKAMAI. Kaip užsiregistravęs lankytojas, Jūs galite ieškoti idealaus partnerio, peržiūrėti jų nuotraukas ir profilius, sukurti savo asmeninį profilį, užkrauti savo nuotraukas.
Nesvarbu ar Jūs ieškote naujo draugo, ar giminingos sielos, nieko nėra paprasčiau!

UAB DKD

Tel.: +370 386 70560

phoneKontaktai emailinfo@partner.lt