Privalumai

Astrologijos onlain industrija yra viena iš pelningiausių onlain rinkų. Milijonai žmonių kasdien lanko astrologinius puslapius, neribojamas potencialus priėjimas. Jusuhoroskopai.lt mes siūlome Jums galimybę pasinaudoti šios rinkos pirmenybe ir sukurti internetinę horoskopų parduotuvę, gauti stabilias pelno įplaukas, o taip pat sukurti pažangią šių prekių ir paslaugų aikštelę.

Iš esmės mes Jums siūlome visiškai automatizuotą astrologinių prognozių, bioritmų ir suderinamumo sistemą, palikdami Jums tik savo unikalaus brendo sukūrimą, kuris gali būti sėkmingai išleistas ir pasitarnaus serviso pardavimams.

Mažiau nei per 24 valandas, nuo nulio pas Jus bus internetinė parduotuvė su Jūsų brendo kontentu, kas pasitarnaus naujų lankytojų atsiradimui Jūsų puslapyje ir iš karto pradės duoti pelną!

Be to, mes prisiimame išlaidas ir imame klientų aptarnavimą, sąskaitas, mokėjimo sistemos nustatymą ir trafiko apmokėjimą. Mes darome didelį darbą, kad Jūs galėtumėte susikaupti tik ties savo puslapio kūrimu ir stebėtumėte, kaip Jūsų reikalai tampa naudinga ir sėkminga įmone.

Puslapio pavadinimas
Jūs galite įtraukti į URL savo kompanijos pavadinimą, o taip pat patalpinti logotipą ir kompanijos pavadinimą internetinės parduotuvės pavadinime, startiniame puslapyje, horoskopų pavyzdžiuose ir žemesnėje puslapinėje antraštėje.

Internetinės parduotuvės integracija jau veikiančiame puslapyje
Jeigu Jūs jau turite puslapį, galima sukurti horoskopų parduotuvę, kurios išorinis vaizdas atitiks Jūsų puslapį.

Teksto redagavimas Jūsų internetinės parduotuvės puslapiuose
Jūs galite keisti ir redaguoti tekstą Jūsų internetinės parduotuvės puslapiuose.

Horoskopai
Spręskite patys, kokie horoskopai tinka Jūsų internetinei parduotuvei. Jūsų paslaugoms platus stilių ir temų pasirinkimas. Yra kasdieninių, kasmėnesinių ir metinių horoskopų.

UAB DKD

Tel.: +370 386 70560

phoneKontaktai emailinfo@partner.lt